Девіз нашої групи
“Без калини нема України» –
Це відомо кожній дитині.
Ми ж у групі «Калинка» в садочку,
Наче квіти калини в віночку.”

Вихователі  групи

Mike Hancock

Остапчук Людмила Іванівна

Педагогічний стаж 39 років

Спеціаліст  11-го  тарифного  розряду, закінчила  Володимир-Волинське  педагогічне  училище.

Julie Kendal

Бедик Оксана Степанівна

Педагогічний стаж 8 років

Спеціаліст  11-го  тарифного  розряду, закінчила  Волинський  національний університет ім. Лесі Українки.

Помічники вихователя нашої групи :
Пашко Людмила Іванівна ,
Сачук Марина Миколаївна.

Нашу групу  «Калинка» відвідують 24 дітей.
З них – 14 хлопчиків і 10 дівчаток

Наша група «Калинка»- це дружній колектив дітей і дорослих, домашня атмосфера, активні та турботливі батьки, розвиток, виховання та навчання за програмою «Українське дошкілля». А вихованці наші найкращі!
Ми  працюємо за методикою – Використання в роботі наборів геометричних фігур «Блоків Дьєнеша», яка допомагає розвивати логічне мислення дітей, пам’ять,дрібну моторику. В процесі занять іде закріплення геометричних фігур та кольорів . А також наша група працює за методикою «Навчання читання дітей за методикою Л.Шелестової»,яка допомагає дітям оволодіти українську абетку.

Документ Microsoft Office Word