Іноваційні технології та методики

• спортивна зала;
  • кабінет психолога;
  • кабінет для фізпроцедур

Дошкільний навчальний заклад працює:

• за програмою розвитку дитини дошкільного віку

« Українське дошкілля»

• парціальною програмою з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати»
  • парціальною програмою з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху “Дитина у світі дорожнього руху”

ПРОГРАМИ ТА МЕТОДИКИ, ЗА ЯКИМИ ПРАЦЮЄ ДНЗ

1. Програма розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля”.
  2. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку “Про себе треба знати, про себе треба дбати”.
  3. Парціальна програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху “Дитина у світі дорожнього руху”.

4.”Навчання читання дітей за методикою Л.Шелестової”- групи № 5,7,8,9,10,11,12,13.

1. 5. “Виховання гуманістично – спрямованої особистості дошкільника на засадах педагогічної спадщини В.Сухомлинського” – групи №10,12,13.

6.”Використання прийомів ейдетики в роботі з розвитку  інтелектуальних

здібностей дошкільнят”- група № 7.

1. Використання в роботі наборів геометричних фігур “Блоків Дьєниша”- групи №9.
  2. ТРВЗ у роботі з дітьми – групи № 5,8,11.
  3. Пісок як матеріал для розвитку творчості та навчання дітей.
  4. “Навчання читання дітей за методикою М.Зайцева”- групи №14.
  5. “Навчання дітей описовим розповідям з використанням схем – моделей за методикою Т.Ткаченко” – групи №14.